Warta Ergo Hestia Generali HDI Asekuracja Uniqa Link4 Liberty Direct InterRisk Compensa Allianz Aviva Gothaer Moje Towarzystwo Ubezpieczeń Proama
Facebook
HDI AsekuracjaHDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.


HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniowa na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majatkowych i osobowych. 30 czerwca 2010 r. nastapiło formalne połaczenie Spółki z HDI-Gerling Polska TU S.A. Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest Talanx International AG z siedziba w Hanowerze (Niemcy).

Misja i wizja
Chcemy być najlepsza firma ubezpieczeń majatkowych na rynku polskim o największym zaufaniu polskich klientów poprzez stworzenie najlepszej standardowej i niestandardowej oferty.

Władze
Spółka HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A zarzadzana i reprezentowana jest przez 9 osobowy zarzad. Nadzór nad działalnościa spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności prowadzi 5 osobowa Rada Nadzorcza.

Finanse
Nasza działalność prowadzimy w sposób zrównoważony tak, aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo środków powierzonych nam przez naszych klientów.

Grupa Talanx
Grupa Talanx jest 100% właścicielem HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Grupa HDI z centrala w Hanowerze działa od 1903 roku. Aktualnie jest obecnie na terenie 150 krajów na całym świecie.

Nawigacja
Wspieramy

MKS STAL