Warta Ergo Hestia Generali HDI Asekuracja Uniqa Link4 Liberty Direct InterRisk Compensa Allianz Aviva Gothaer Moje Towarzystwo Ubezpieczeń Proama
Facebook
Pomoc prawnaDla Ciebie


Bardzo często spotykamy się w życiu z sytuacjami, w których bez znajomości przepisów prawa trudno sobie poradzić. Byłeś uczestnikiem kolizji drogowej, zmarł ktoś bliski i pozostawił spadek, starasz się o pozwolenie na budowę domu albo nie chcą przyjąć Twojej reklamacji. W tych i tysiącach innych sytuacji pomoc prawnika na pewno pomogłaby zabezpieczyć Twoje interesy sprawiając, że poczujesz się pewnie załatwiając daną sprawę.

Prawnicy w Polsce nie mogą reklamować swoich usług przez podanie ceny, więc chcąc skorzystać z usług adwokata czy radcy prawnego, nie wiesz ile ta usługa będzie Cię kosztować. To tak jakbyś szedł na zakupy, a przy produktach nie było cen, a na dodatek zamiast produktów byłyby napisy.

Korzystając z pomocy naszych prawników, kupujesz abonament, a porada prawna kosztuje Cię mniej niż 50 zł. Wiesz ile zapłacisz i masz pewność, że pomocy udzielą Ci adwokaci i radcy prawni specjalizujący się w tych dziedzinach prawa, których dotyczy Twoja sprawa.

Nie musisz wychodzić z domu, wystarczy że do nas zadzwonisz i bardzo szybko połączysz się z prawnikiem, który przystępnym językiem pomoże Ci rozwiązać problem, udzieli porady, wyśle Ci wzór dokumentów, czy poinformuje gdzie i jak załatwić problem.

Będziesz w urzędzie, po stłuczce, wystarczy zadzwonić i pomożemy Ci rozwiązać Twój problem. Pomoc prawna świadczona jest w formie rozmowy telefonicznej przez adwokatów i radców prawnych. Jeżeli Twoja sprawa wymaga analizy dokumentów, możesz przesłać nam je drogą elektroniczną, jeżeli potrzebujesz dokumentu, umowy, wzoru pisma w ten sam sposób go do Ciebie odeślemy.

Jeżeli Twoja sprawa wymaga prowadzenia jej przed sądem, również możemy Ci w tym pomóc. Nasi adwokaci i radcy prawni na terenie całej Polski mogą reprezentować Cię przed sądem. Masz gwarancję profesjonalnej usługi, w przystępnej cenie.

Dla Przedsiębiorcy


Puchnąca biurokracja i lawinowa rosnąca liczba przepisów powodują, że przedsiębiorca bardzo często zamiast skupić się na prowadzeniu biznesu martwi się o to, czy od strony prawnej wszystko jest w porządku, czy wszystkie formalności zostały wypełnione, czy umowa z kontrahentem zawiera wszystkie zapisy, które zabezpieczają jego interesy.

Sprawdzanie w internecie, czy pytanie znajomych nie daje nam pewności. Skorzystanie z prawnika często okazuje się drogie, bo albo trzeba zapłacić mu co miesiąc ryczałt niezależnie czy jest potrzebny czy nie, albo trudno jest się z nim skontaktować, bo jest zajęty sprawami innych klientów. Szukanie prawnika do jednorazowej sprawy to często duże pieniądze i stracony czas na poszukiwanie właściwego specjalisty. Prawnicy Availo są cały czas dla Ciebie, nie płacisz nam za gotowość do świadczenia usługi, ale masz możliwość wykupienia tylu usług, ile potrzebujesz.

Co więcej nasz zespół profesjonalnych prawników - adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, pomoże Ci w nawet najbardziej skomplikowanych problemach. Kontaktując się z nami za każdym razem Twoja sprawa trafia do właściwego specjalisty - tego, który najlepiej zna rozwiązanie Twojego problemu, jest ekspertem w tej właśnie dziedzinie prawa. Nasi prawnicy czekają na Twój telefon w siedzibie naszej spółki wyposażonej w nowoczesne narzędzia informatyczne i prawne.

Możemy nie tylko doradzić Ci jak rozwiązać daną sprawę, jak zabezpieczyć przedmiot umowy, ale też wysłać Ci wzór dokumentu, lub przygotujemy taką umowę dla Ciebie. Staramy się, aby nasi specjaliści komunikowali się z naszymi Klientami językiem zrozumiałym dla każdego.

Naszym zadaniem jest rozwiązywanie problemów. Nie musisz czekać w kolejce do adwokata, ani płacić mu za gotowość. Po wykupieniu abonamentu wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my natychmiast połączymy Cię z profesjonalnym prawnikiem.

Nawigacja
Wspieramy

MKS STAL