Warta Ergo Hestia Generali HDI Asekuracja Uniqa Link4 Liberty Direct InterRisk Compensa Allianz Aviva Gothaer Moje Towarzystwo Ubezpieczeń Proama
Facebook
WartaTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A.

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. powstało w 1920 r. Od tego czasu dyktuje standardy na polskim rynku ubezpieczeń. Jest jedna z największych i najstarszych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Domena działalności firmy sa ubezpieczenia majatkowe i osobowe. Oferta WARTY kierowana jest do bardzo szerokiej grupy klientów indywidualnych i korporacyjnych. Klientom indywidualnym Towarzystwo oferuje m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majatkowe, osobowo-turystyczne i odpowiedzialności cywilnej. Firmom działajacym w różnych branżach WARTA oferuje specjalistyczna i kompleksowa ochronę ubezpieczeniowa, zgodna ze standardami Unii Europejskiej. Oferta dla przedsiębiorstw zawiera zarówno produkty all risks dla dużych podmiotów gospodarczych, jak i pakiety dla małego i średniego biznesu. Warunki ubezpieczenia konstruowane sa indywidualnie, dzięki czemu sa dostosowane do specyfiki prowadzonej działalności i indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Kompleksowa oferta zawiera zestaw produktów chroniacych mienie, działalność oraz finanse firmy. Towarzystwo jest też liderem w ubezpieczeniach morskich i lotniczych. WARTA działa na obszarze całej Polski. Dysponuje siecia prawie ośmiu tysięcy sprzedawców. Jednostki terenowe korzystaja z własnej sieci agentów, a także z usług multiagentów i brokerów. Ubezpieczenia Warty sprzedawane sa również poprzez sieć placówek partnerów biznesowych np. banki czy posredników finansowych. W trosce o wygodę swoich klientów WARTA stworzyła całodobowe Centrum Alarmowe, gotowe w każdej chwili służyć pomoca w ramach usług assistance.

Nawigacja
Wspieramy

MKS STAL