Warta Ergo Hestia Generali HDI Asekuracja Uniqa Link4 Liberty Direct InterRisk Compensa Allianz Aviva Gothaer Moje Towarzystwo Ubezpieczeń Proama
Facebook
LINK 4Pierwsi na polskim rynku direct, docenieni przez Klientów, stale rozwijajacy się. Jesteśmy częścia międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej RSA.

Pierwszy w Polsce ubezpieczyciel direct
Działamy na polskim rynku od stycznia 2003 roku. Jesteśmy pierwsza firma ubezpieczeniowa, oferujaca polskim kierowcom ubezpieczenia komunikacyjne typu direct, czyli ubezpieczenia przez telefon lub internet. Podczas, gdy na poczatku swojej działalności oferowaliśmy jedynie podstawowe ubezpieczenia samochodu, obecnie nasza oferta obejmuje również: ubezpieczenia mieszkania, podróży.

Jesteśmy częścia RSA
Od 15 czerwca 2009 r. jesteśmy częścia wiodacego ubezpieczyciela RSA, który działa w 130 krajach na całym świecie. Poczatki grupy RSA sięgaja 1710 roku, kiedy w Wielkiej Brytanii powstała jedna z pierwszych firm oferujacych ubezpieczenia osobom prywatnym – The Sun. W toku dalszych przekształceń w roku 1996 zmieniła się ona w Royal & Sun Alliance, a od roku 2008 działa pod marka RSA.

Czerpiemy z 300-letniego doświadczenia
RSA ubezpiecza Klientów na całym świecie. Zaufało jej ponad 20 milionów Klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych, w tym także niektóre największe światowe korporacje. Znajduje się na liście 100 Najbardziej Liczacych się Firm Timesa oraz w czołówce firm odpowiedzialnych społecznie (więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie RSA Corporate Responsonsibility).

Doskonalimy nasze usługi
Dostosowaliśmy standardy obsługi Klienta do tych obowiazujacych w grupie na całym świecie. 18 stycznia 2010 zmieniliśmy nasz wyglad zewnętrzny: kształt logo i nasza firmowa kolorystykę. Zaawansowana technologia zapewnia 24-godzinny dostęp do usług z dowolnego miejsca w kraju.

Dostajemy wyróżnienia i nagrody
Jako pierwsze towarzystwo ubezpieczeń direct otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001:2001 w obszarze likwidacji szkód. Jesteśmy laureatem wielu nagród i wyróżnień. Dziękujemy, że jesteście z Nami.

Nawigacja
Wspieramy

MKS STAL