Warta Ergo Hestia Generali HDI Asekuracja Uniqa Link4 Liberty Direct InterRisk Compensa Allianz Aviva Gothaer Moje Towarzystwo Ubezpieczeń Proama
Facebook
Liberty DirectLiberty Direct – sprawdzone ubezpieczenie w lepszej cenie


• Jesteśmy dynamicznie rozwijajacym się ubezpieczycielem oferujacym polisy przez telefon, Internet oraz multiagencje

• W 2011 roku zebraliśmy 202,9 mln zł składek

• Ubezpieczyliśmy ponad 300 tys. pojazdów

• Jednym z kluczowych elementów naszej strategii jest oferowanie ubezpieczeń w dobrej cenie oraz najwyższej jakości obsługi Klienta, zwłaszcza w obszarze likwidacji szkód

• Oferujemy szeroki zakres ubezpieczeń komunikacyjnych i mieszkaniowych dla Klientów indywidualnych:

º obowiazkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC)
º dobrowolne ubezpieczenie autocasco (AC)
º ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)
º dodatkowe ubezpieczenie dobrowolne Assistance
º ubezpieczenia mieszkaniowe


Nasza historia


Należymy do międzynarodowej grupy ubezpieczeniowej – Liberty Mutual, która świadczy kompleksowe usługi ubezpieczeniowe w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma działa w Stanach Zjednoczonych od 1912 roku i jest na tamtejszym rynku jedna z największych instytucji ubezpieczeniowych zajmujaca 84 miejsce na liście Fortune 500.
Liberty Mutual oferuje pełna gamę produktów ubezpieczeniowych dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Produkty dla Klientów korporacyjnych oferowane sa niemal na wszystkich rynkach europejskich. W Polsce od 2002 roku oferuje je spółka Liberty International Underwriters przez firmy brokerskie. W segmencie Klientów indywidualnych na rynkach europejskich grupa Liberty Mutual obecna jest w Portugalii, Turcji, Hiszpanii oraz w Polsce - pod marka Liberty Direct.
Marka Liberty Direct została wprowadzona do Polski w 2007 roku, przez hiszpańska spółkę z grupy Liberty Mutual: Liberty Seguros Compania de Seguros y Reaseguros S.A. Firma jest jednym z dziesięciu największych oferujacych polisy przez telefon i Internet ubezpieczycieli w Hiszpanii. Dzięki temu, korzystajac z prawa unijnego, rozpoczęcie działalności w Polsce odbyło się przy minimum niezbędnych formalności, a polski oddział mógł bezpośrednio korzystać z bogatych doświadczeń i rozwiazań sprawdzonych w Hiszpanii.

Nawigacja
Wspieramy

MKS STAL